Fake - Kradzież wśród graczy Sims3 coraz powszechniejsza ?

2014-01-29 17:32:38, komentarzy: 0

Nie tylko na popularnym facebooku zdarzają sie kradzieże na dużą skalę choć na tym serwisie najłatwiej to zauważyć.

Co rusz trafiam na przypadki beztroskiego przypisywania sobie cudzej własności i warto pamiętac o tym,że niezależnie od tego co ją stanowi,takie zdarzenie zawsze można (i należy) zgłaszać administracji danego portalu ewentualnie w skrajnych przypadkach mozna powiadomić policję jeśli uznamy,że sprawa jest wystarczająco poważna.

Oczywiście pierwszym krokiem może byc próba porozumienia sie z autorem plagiatu,krótkie info na maila o tym,że nie życzysz sobie kopiowania swoich prac bez zgody i informacji o autorze.

W ostatnim czasie znalazłem mapę swojego autorstwa - miasto dla Sims3,które znajdziecie w dziale download do pobrania na innej stronie i wszystko byłoby ok gdyby był to link prowadzący do mojej strony jednak był to plik umieszczony bez mojej zgody w innym miejscu i bez żadnego info.

 

Ciekawe ujęcia z gry czy tworzenie mapy lub dodatków to rzeczy wymagające czasu więc nic dziwnego,że np.na FB zawiązała sie tzw grupa antyfejkowców,która pewnie szybko obrośnie w nowych uczestników niekiedy równiez oszukanych przez tych,którzy nie wiedzą,że kradziez to wykroczenie a nawet przestępstwo także w sieci.

Kategorie wpisu: sims3
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator www - przetestuj za darmo