O stronie w budowie i pewnym nieszczęsnym forum...

2013-10-04 16:15:32, komentarzy: 0

Kochani ! Wszystko dopiero sie rozkręca.Zapraszam do współpracy twórców dodatków oraz architektów parceli (wymiana banerów).

W ostatnim czasie bez podania powodu i bez ostrzerzenia zostałem zbanowany przez niedojrzałą do swojej roli moderacje na forum.thesims.pl/ (strona nieoficjalna) gratuluje tamtejszej moderacji niedojrzałości do funkcji moderacyjnej. Sam jestem moderatorem w innym miejscu i kiedy już uważam,że należy kogoś upomnieć to uprzedzam i rozmawiam... no mi PODAJĘ POWÓD.
Nie otrzymałem żadnej informacji czy uzasadnienia dlatego dla wymienionej strony robie wyjątek - nigdy baner tego forum tu nie zagości. Moderatorom The sims pl życze więcej rozumu i lepszego podejścia do użytkowników.
Zupełnie inne podejście do użytkownika i gracza znajdziemy np. na stronie Centrum Simów polecam tak jak podobne fora prowadzone przez dojrzałych ludzi.Chętnie polece także każdą z Waszych stron o tematyce simsowej.Nie musicie sie odwzajemniac choć będzie mi miło.

Strona jest w budowie dlatego na dniach pojawią się nowe budynki w większości te,które znajdziecie na nowej mapie.
Linki z opisami prowadzą do bloga gdzie zamieszczam foto i opisuje co znajduje się na parcelach. Wszystko będzie jeszcze uzupełniane.Niebawem zaprezentuje także pierwsze screeny z zupełnie nowej mapy tym razem utrzymanej w klimatach puszczy miasta Asteków.
W razie jakichkolwiek pytań piszcie.

Pozdrawiam i... życze miłej zabawy ! :) 
 
Dels.
Kategorie wpisu: sims3
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator www - przetestuj za darmo