Podziękowanie.

2014-01-13 22:40:53, komentarzy: 0

Chciałbym podziękować osobom,które udostepniły moje "dzieła" ! Simsowa symulacja może sprawiać frajdę jednak przyjemność jest o wiele większa jeśli można dzielić sie swoimi pracami z innymi dając frajde komuś jeszcze.

Fajne jest to,że gracze simsowi tworzą pewnego rodzaju społeczność,która wspiera się i pomaga sobie w różnych kwestiach.


Z jednej strony to tylko gra ale fajne jest to,że i nawet wspólna zabawa w ramach tej czy innej gry może łączyć ludzi i prowokować fajną współpracę.


Przedewszystkim dziękuje Annuli oraz Bożenie ale także Patrykowi z TSPTV i LadyMcTrusty choć o tym więcej już niebawem przy innej okazji.Dzięki także dla dziewczyn z Simsoholików i wszystkich tych,których nie wymieniłem.


No to... zamiast ciasta i prezentów podziekuje Wam w humorystyczny sposób jedną z najbardziej zabawnych min Ricka,którym testuję mapy i budynki :)Sfiksował z radości chciałoby sie powiedzieć ;)Z małym opóźnieniem ale życzę zarówno zaprzyjaźnionym osobom jak i wszystkim,którzy natrafia na ta notke wszystkiego dobrego w Nowym Roku ! :) Kategorie wpisu: sims3
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator www - przetestuj za darmo