Tokyo City w Sims 3 ?

2014-01-11 01:46:38, komentarzy: 0

Może nie od razu Tokio ale po kolei...


 


Przed Nowym Rokiem ruszył projekt nowego świata wzorowanego na japońskich metropoliach.
Zadanie nie jest łatwe z powodu ograniczeń gry ale także z powodu głównego założenia odnośnie mapy czyli - zero CC.

Architektura japońska to z jednej strony fantastyczne drewniane świątynie buddyjskie i chramy Shinto a z drugiej drapacze chmur i futurystyczna architektura.

 

 


 


 


 


 


Mam nadzieję,że choć troche uda się zbudować klimat miasta takiego jak Tokio czy Osaka na tyle na ile pozwoli gra.. bez CC.

Przy poprzedniej mapie,która nazwałem Delsburg do uruchomienia potrzebne były liczne dodatki z internetu stąd traz pomysł na to by spróbować wykorzystac jedynie to co ma do zaoferowania sama gra choć poza podstawką wykorzystane będą także oficjalne dodatki "Wymarzone Podróże","Po Zmroku" i "rajska Wyspa".
Ten ostatni umożliwia budowanie portów,pływających domów i poruszania się pojazdami pływającymi po wodzie w grze dlatego w mieście znajduje się już częściowo wybudowany port morski.

 

 


 


 


Na nabrzeżu pojawią się nowe hotele oraz mniejsze porty w innych cześciach miasta.


 


 


 


Centrum miasta nazwanego roboczo Tokyoko jest na wyspie.Będą tam największe budynki,drapacze chmur i główne instytucje ale postaram sie tez upchnąć jakieś tradycyjne świątynki dla kontrastu :)

Miasto jest spore,dotychczas zawiera grubo ponad 300 parceli... docelowo postaram sie jednak odrobine zmniejszyc ta ilość chociaz już wiem,że na pewno większa część mieszkanek pozostanie nieumeblowana dzięki czemu mapa załaduje sie szybciej choc naturalnie urządzonych też nie zabraknie.


Niebawem kolejne donosy z placu budowy a tymczasem...Sayōnara ! :)


Ps: Pozostałe rzeczy mojego autorstwa czyli poprzedni świat czy budynki znajdziecie w dziale DOWNLOAD

 
Kategorie wpisu: worlds, sims3, architektura
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Kreator www - przetestuj za darmo